Под Деветнаесет 2017 Унисекс Патувањето Организаторот Шминка Торба Голем Капацитет Козметички Торба Neceser Toiletry Перење Бања Складирање Торбичка
Ново

Под Деветнаесет 2017 Унисекс Патувањето Организаторот Шминка Торба Голем Капацитет Козметички Торба Neceser Toiletry Перење Бања

DEN 172.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Козметичката торба е совршен објект за секоја сезона
3. Козметичката торба е најдобар складирање торба , без разлика дали сте дома или надвор ,само да се стави некои омилени козметика во торба . 4. Козметичката торба е специјално дизајниран за да се задржи младите и модата .
5. Секоја боја е убава и cofortable .
6. Трговија на големо & Drop Превозот се и добредојдени ! ОЕМ и ODM се двете добредојдени !
Материјал : ПВЦ .
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење , ве молиме бидете сигурни дека не ум пред да се направи нарачка .
2. Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .

Главните својства

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
16.5cm
Главен Материјал:
ПВЦ
Обликот:
Барел во облик на
Објектот Должина:
20.5cm
Материјал Состав:
ПВЦ
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
под деветнаесет
Број На Модел На:
HZB099
Објектот Тежина:
75g
Објектот Ширина:
5.5cm
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на купувачот