Helen Завеса Модерна Солидна splice Бела Tulle Завеса За дневната Соба Чиста Завеса За Спалната соба Voile Прозорец Третмани HC80
Ново

Helen Завеса Модерна Солидна splice Бела Tulle Завеса За дневната Соба Чиста Завеса За Спалната соба Voile Прозорец Третмани

DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
W
Helen Завеса Модерна Солидна splice Бела Tulle Завеса За дневната Соба Чиста Завеса За Спалната соба Voile Прозорец Третмани HC80
1.Цената е за 1 парче tulle .ако сакате исто како слика ,ве молиме цел 2
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина.
4. Не се Вклучени : прачка/железнички
5. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
6.Сите завеса ние треба 7 дена за да го направи тоа
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Големина:
1PC W100cm H260cm, 1PC W150cm H260cm, 1PC W200cm H260cm, 1PC W250cm H260cm, 1PC W300cm H260cm
Обработка:
куки, род џеб, прстени или претходно биле вклучени
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Материјал:
памук полиестер
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
helen завеса
Тип:
Општи Pleat
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
HC80
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
тај-назад
Шема:
Сребро.
боја:
бели завеси
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Тип На Производ:
Ладење и Освежување
Употреба:
за дневна соба,спална соба,кујна
Стил:
белата завеса
погоден:
за singel пол
За Нега На Настава:
Машина за миење ,не со друга боја
Макс висина:
2.7 m
Пакет Се Вклучени:
1 парче tulle
совети:
ако за 1 прозорец, ние suggust 2pieces

Избор на купувачот