[ Лета Орелот ] 5 бои 10 Ролни X 500 Ознаки labels Рефил за Motex MX-L-5500 MX989 Цена Пиштол
Ново

[ Лета Орелот ] 5 бои 10 Ролни X 500 Ознаки labels Рефил за Motex MX-L-5500 MX989 Цена Пиштол

DEN 612.00
DEN 680.16

Во форма достапна за нарачката


ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!! Чешла превозот е понудена ! Толку повеќе ќе ви ги купите, поевтина цена ќе биде !!! ~~~ Ставка Опис ~~~
На оваа аукција е за 10 ролни од 500 ознаки.
Ќе добиете 10 мали ролни како на сликата, 2 ролни на секој. 5 различни бои.
Зелена, Жолта, Портокалова, Црвена и Розова боја, 500 ознаки во секој мали тркалаат, во вкупен износ од 5000 ознаки.
Тие се рефил ознаки за заеднички една линија цена пиштоли како Motex MX-5500, L-5500, MX989 или слично.
Димензија е 2.1 cm x 1.2 см по ознака.
Ќе брод со и во сад и во светот.
Ние имаме различни количини во мојот ebay продавница.
Вашиот Satisifaction е загарантирана во рок од 7 дена од денот на приемот на вашиот предмет.
Меѓународни купувачи се одговорни за било обичај трошоци во вашата земја.
Ве молиме да се разбере дека без наплата ќе бидат дадени без предмети се вратени назад до нас во resaleable состојба.
Ве молиме контактирајте со нас пред било негативен фидбек е лево.
Ви благодариме за вашиот бизнис
Висок Квалитет ,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница веб-страница : https : //www.aliexpress.com/store/617186

Главните својства

Број На Модел На:
Ознака Пиштоли 13

Избор на купувачот