Бренд Нови LED Универзална Дигитална Опрема Индикатор Мотоцикл Екран Shift Менувачот Сензор Дигитална Опрема Индикатор Висок Квалитет
Ново

Бренд Нови LED Универзална Дигитална Опрема Индикатор Мотоцикл Екран Shift Менувачот Сензор Дигитална Опрема Индикатор Висок

DEN 96.00
DEN 129.60

Во форма достапна за нарачката


LED Универзална Дигитална Опрема Индикатор Мотоцикл Екран Shift Менувачот Сензор Дигитална Опрема Индикатор Висок Квалитет
Спецификации : Карактеристики :
- LED дигитална опрема екранот
- Посебни модифицирана опрема екранот
- Лесно да се инсталира. Производ Големина : 21 x 15mm / 0.8 x 0.6 инчен Црвена : Позитивни жица Нема Боја : Неутрална позиција Негативни Жица : Жолта-1 кафена, зелена-црна 2, зелено-сина 3, жолто-сини 4, црвено-кафеав 5 Забелешка :
- Ако вашиот велосипед не имаат опрема што не може да се користи за да се.
- Надвор црна жица за поврзување на моќ.
- Други жици се поврзете со вашиот цилиндар опрема жици.
- Пред да инсталирате тоа, треба да пробате со универзална DC 12 V voltmeter за тестирање на жица рачка на цилиндар, и потоа да се поврзете со вашата оригинална опрема жица. Како на пример : оваа ставка го сина жица е 2 цилиндар, и жолта жица е 2 цилиндри во вашиот велосипед, така што сината се поврзете со жолта Пакет Тежина : 31(g) / 1.09(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 120(mm)*50(mm)*25(mm) / 4.72(во)*1.97(во)*0.98(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Пакет Вклучува :
1 x Мото Опрема Индикатор

Главните својства

Специјални Функции:
-
Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
-

Избор на купувачот