обичај 925 сребрен лопез и од неодамна Ѓердан сегашното име Иницијали рачно изработени и Печат Деверуша Божиќ свадба Роденденски подарок
Ново

обичај 925 сребрен лопез и од неодамна Ѓердан сегашното име Иницијали рачно изработени и Печат Деверуша Божиќ свадба Роденденски

DEN 1210.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката


започнете Цена : $31.28 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20 Цена : $32.20
крајот прилагодено 925 sterling silver лопез и од неодамна Ѓердан/ Модерна лопез и од неодамна/Прв, Последен и Средината Иницијали/ 3 Стилови/рачно изработени и Печат/Деверуша, Роденден и Сите/ 1750
Материјал : цврсти 925 sterling silver
Големина на : 40*5mm
Должина : ве молиме изберете од подолу.
Забелешка : ве Молиме оставете ја вашата порака (име или благослов зборови) кога ќе го поставите цел, тоа ќе се испрати во рамките на 3 работни дена.
почеток на крајот

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме накит handmake фабрика, специјализира во обичај & DIY накит. Да ја прифатиме, исто така, промет на големо на налози со конкурентна фабрика цена !
Забелешки :
1. Ние работиме Кинески време 08 : 00 - 17 : 00 , па вашата порака не одговори, ќе се одговори работно време.
2. Ние ги користиме Кина Пост Регистрирани Воздух Mail & e-пакет, бесплатен превозот со следење на број , време на испорака за вашиот референца :
Континент Некои Земји време на Испорака (дена)
Африка Нигерија 30 - 40
Америка Бразил, НИ 15 - 25
Aisa Индија, Израел 15 - 20
Австралија Австралија 10 - 15
Европа, Франција, Италија, Русија, велика БРИТАНИЈА 15 - 20
3. Ние исто така нудиме e Packet, UPS-от, DHL, Fedex, ТНТ, или други изразат дека може да стигне до вашето место. Но, вашите избрани изразат нема да биде бесплатен превозот.
На ny прашања, ве молиме да ги споделите со нас. Ви посакуваме среќен & пријатен шопинг ! ^-^ .. ^-^ .. ^-^

Главните својства

Метална боја:
квадратен облик, бар форма, тркалезна форма
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
Должина:
adjustable

Избор на купувачот