1/3 bjd перика Кукла долга коса русокоса sd кукла златна бран долга кадрава божица стил Бајката Мит
Ново

1/3 bjd перика Кукла долга коса русокоса sd кукла златна бран долга кадрава божица стил Бајката Мит

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Драги клиенти , добредојдовте на нашата продавница !
Важно Внимание :
* Кукла е високо-квалитетни recast (90% слична на оригиналот, но не оригинали о~).
*Кукла е целосно гол, но кукла само вклучувајќи лицето шминка и очи(боја по случаен избор), цената доза не вклучуваат перика ,облека ,чевли, и други додатоци!
*добредојде за купување на додатоци во нашата продавница премногу ако ви се допаѓа !
*Боја на очи ќе бидат доставени по случаен избор ! се надеваме на вашето разбирање! ^-^
-Ние го прифати барањето на фото потврда пред пратката ,ве молиме додадете забелешка на "фото потврда" во вашата нарачка, ако треба, ви благодариме !^-^
*D уво клиенти во Шпанија, Франција, Netherland и Чиле : За превозот, системот не покажува други бесплатен превозот методи, освен EMS , значи, ако сакате бесплатен превозот , ве молиме изберете EMS, но вашиот пакет ќе бидат слободни, се испраќаат по е-Пакет, Хонгконг Пост Регистрирани Воздухопловната, Кина Пост Регистрирани Воздухопловната и КИНА ПОСТ ПАРЦЕЛА, НЕ се бесплатни, се испраќаат од страна на EMS, искрено се надеваме на вашето разбирање!
* Почитувани Купувачи од Јужна Африка : треба да се направи се за разликата во цената на превозот. детали за производот
големина : 1/3 bjd кукла
Подготвени Акции , обработка на време : 1-7 дена
топло совет : за објектот само се однесува на перика , тоа НЕ вклучува кукла , облека и други додатоци во сл.
за кукла е употреба само , НЕ човечка големина .

Главните својства

боја:
на перика како на сликата
Големина:
1 l 3 bjd size
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Избор на купувачот