нови 50pcs lollipop маска Мечката зајакот дизајн деца роденден, свадба бонбони ги красат празник Божиќ подарок пакување
Ново

нови 50pcs lollipop маска Мечката зајакот дизајн деца роденден, свадба бонбони ги красат празник Божиќ подарок пакување

DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


50 КОМПЈУТЕРИ Картички
не inclde бонбони стап
Ве молиме kidly известување бесплатен превозот начин е untrackable и бавно
Ако ви треба брза, ве молиме изберете trackable превозот начин
цел над $5
брод од страна на trackable начин

Главните својства

боја:
мечка, зајакот, секој стил 25pcs
Бренд Име:
TSbansheng
Повод:
Партија
Материјал:
како се покаже
боја:
како се покаже
може да shoose стил:
Yes
safe пакет:
Yes
Материјал:
хартија & PP
Употреба:
Lollipop
Користете 2:
Бонбони
Земја на потекло:
Жеџијанг,Кина

Избор на купувачот