Windproof Перење Кошница Џемпер Облека Сушење Кошница Мрежа Перење Торба
Ново

Windproof Перење Кошница Џемпер Облека Сушење Кошница Мрежа Перење Торба

DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

боја:
Бела
Стил:
Свитлива
Употреба:
Чистење
Употреба:
Камп За Перење
Материјал:
Полиестер
боја:
розова, сина

Избор на купувачот