500pcs/многу Сопствени Црна ПВЦ Патување Козметички Торба
Ново

500pcs/многу Сопствени Црна ПВЦ Патување Козметички Торба

DEN 143040.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
ПВЦ
Објектот Должина:
28
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
18cm
Бренд Име:
GYMTION
Број На Модел На:
PGPVC021
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
185g

Избор на купувачот