Се облекуваат за партијата вечер елегантен дама секојдневен мода печати флорални дама лабава плус големина жените лето зелена свила плажа облечи S-3XL
Ново

Се облекуваат за партијата вечер елегантен дама секојдневен мода печати флорални дама лабава плус големина жените лето зелена

DEN 4969.00
DEN 5231.04

Во форма достапна за нарачката


нд Почитувани купувачи,
Добредојдовте на Embro Фабрика онлајн продавница! Ние веруваме дека само добри работи може да го направи животот поубав,тоа е причината зошто ние го создаде Embro Мелницапродавница само продава high-end quality модата облека. Стилот на наше главно везови.Ние соработуваме со неколку големи фабрики кои се OEM(original equipment производство)фабрики на многу светски топ познати брендови, па ние може да ви обезбеди највисок квалитет на производи најмногу прифатлива цена.
ЗА ЦЕНАТА :
Имаме само една цена,и нашите производи се добро вреди за цената .
ЗА СЛИКИ :
Ние сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување,светлина, еколошки причини може да
се мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува.
ЗА СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ :
Ве молиме да не се меша на слични производи (дури и ги користат нашите слики)со многу пониска цена,
тоа може само"изглед на ист стил", но ткаенина и работи се сосема различни.Како што сите
знаете пониска цена,од послаб квалитет,и ние се утврди не го продаде глупости, ве молиме да обрнете внимание за да
да се идентификуваат .
Пред да се купи нов објект,обидете се да се запрашате оваа прашања :
Не е девојка како мене, кои работи многу напорно секојдневниот заслужуваат подобар избор ?
Embro Мил може да се кажеДА,што заслужува подобро!
Ве молиме изберете внимателно големина ( Облека големина е Кинески големина). Перење забелешка : Суво Чистење Само.Ниска температура за пеглање.
Се облекуваат за партијата вечер елегантен дама секојдневен мода печати флорални дама лабава плус големина жените лето зелена свила плажа облечи S-3 XL
Големина на табела : за сечење технологија и мерната техника е различна, може да биде 1 ~ 3 cm грешка, димензии се за повикување само, во вид преовладува. (единица : CM) големина биста половината хип рамо должина на ракав облека должина S 88 84 36 47 118 M 92 88 37 47 119 L 96 92 38 48 120 XL 100 96 39 48 121 XXL 100 104 40 48 122 XXXL 108 104 41 48 123 4 XL 5 XL Големина табела : За сечење технологија и мерната техника е различна, може да биде 1~3 cm на грешка, големината е за повикување само, во вид преовладува. (единица : cm)
Материјал : 100% свила
Обвивка : 100% полиестер
Модел информации : Висина-170cm Тежина 48kg Биста : 82cm Половината : 66cm Носат М големина, додека снимањето.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
EM3611
Материјал:
Полиестер,Свила
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Embro Мелница
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенини:
100%Свила
Поставата:
100%полиестер
Стил:
Повик

Избор на купувачот