KSOL 100cm Авијација Windsock Rip-стоп Правец на Мерење Sock Торба + Рефлексивни Појас
Ново

KSOL 100cm Авијација Windsock Rip-стоп Правец на Мерење Sock Торба + Рефлексивни Појас

DEN 364.80

Во форма достапна за нарачката


Висока јачина windsock, најлон крпа материјал, јаже направен од висок квалитет на мисловните лента. Лесно да се инсталира, шарени, голема флексибилност, долг живот и други предности. Натопи поцинкуван кука, трајни, не е лесно да падне. Поставена на отворено, за да се покаже правец на ветер. Windsock се користи за да се набљудуваат метеоролошки правец, со инсталацијата удобен, видливи стапка, долг живот, итн. Примена : Широко се користи во метеорологија, хемиска индустрија, заштита на животната средина, земјоделството, масло истражување, нафта за дупчење и други индустрии. Висока јачина windsock, најлон крпа материјал, јаже направен од висок квалитет на мисловните лента. Лесно да се инсталира, шарени, голема флексибилност, долг живот и други предности.
Натопи поцинкуван кука, трајни, не е лесно да падне.
Поставена на отворено, за да се покаже правец на ветер.
Windsock се користи за да се набљудуваат метеоролошки правец, со инсталацијата удобен, видливи стапка, долг живот, итн.
Примена : Широко се користи во метеорологија, хемиска индустрија, заштита на животната средина, земјоделството, масло истражување, нафта за дупчење и други индустрии.
Спецификации :
Должина : 100cm
100cm : Воздух влезот : 36cm ; Воздух излезот : 17cm
Боја : Портокал & Сива
Пакет се вклучени :
1 x Windsock
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Главните својства

Бренд Име:
UYIGAO

Избор на купувачот