10 јарди/многу 38mm Природен Коноп Лента Јута Burlap Hessian DIY Гроздобер Селски Лен Занает 10yard/ролна
Ново

10 јарди/многу 38mm Природен Коноп Лента Јута Burlap Hessian DIY Гроздобер Селски Лен Занает 10yard/ролна

DEN 637.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


свадба декорација 38 mm евтини полиестер лента 10yards/ролна
Ширина : 1" (38mm)
Должина : 10 Yards/Тркалаат 5roll/многу
Бои : исто како слика
Совети :
ве молиме оставете порака за боја и количини сакате кога ќе го поставите цел
или тоа ќе биде предаден надвор на случаен избор на боја

Главните својства

боја:
Црна боја, Розова боја, Сина боја, Жолта боја, Виолетова боја
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Бренд Име:
КЕЈТ УСЛУГИ
Материјал:
100% Коноп
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1
Шема:
Цртан филм
Стил:
Единствен Лик

Избор на купувачот