10pcs Антички Сребрен Врежана Тотем Заб шарм приврзоци Ѓердан Хривнија Накит наоѓање Конектор
Ново

10pcs Антички Сребрен Врежана Тотем Заб шарм приврзоци Ѓердан Хривнија Накит наоѓање Конектор

DEN 122.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


10pcs Антички Сребрен Врежана Тотем Заб шарм приврзоци Ѓердан Хривнија Накит наоѓање Конектор
Количина ;10pcs
Боја : Антички Сребрен
Големина : 39*12mm
Материјал : Цинк Легура
Состојба ;100% Сосема Нов
Конверзија ;1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ1059
Бренд Име:
LEZAM
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот