Винил backdrops за фотографија Дрво дупка фотографија-студио-позадина позадини за фото студио фото позадина 6X9FT 9254
Ново

Винил backdrops за фотографија Дрво дупка фотографија-студио-позадина позадини за фото студио фото позадина 6X9FT 9254

DEN 954.00
DEN 954.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина (мм):
150X210CM, 150X300CM, 180X180CM, 180X270CM, 240X240CM, 250X300CM
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
9254
Стил:
Деца
Бренд Име:
SJOLOON
Материјал:
тенка винил
is_customized:

Избор на купувачот