Прилагодливи Долго Виткање Спојки Кочница Држела за KAWASAKI ZX-7 R RR 00 01 02 03 GPZ 900 Р GPZ900R GPZ-Р 900 ZX-9 R 94 95 96 97
Ново

Прилагодливи Долго Виткање Спојки Кочница Држела за KAWASAKI ZX-7 R RR 00 01 02 03 GPZ 900 Р GPZ900R GPZ-Р 900 ZX-9 R 94 95 96

DEN 3381.00
DEN 3885.60

Во форма достапна за нарачката


1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.
2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.
3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior. ZX-7 R / RR ZX750 N 750 cm3 1989-2003 GPZ 900 Р ZX900 A1 900 cm3 1990-1993 ZX-9 R ZX900 B 900 cm3 1994-1997 Состојба : Нова, никогаш не се монтирани. Материјал : Алуминиум легура 6061, ЦПУ бланширан . Нашите кочница спојки лост предност : 1 Две-начин прилагодливи 2 6 postion да се прилагоди 3 Додадете ознака, користете adjustor да се движат непречено 4 Висока температура оксидација, не е лесно да исчезнат 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered
2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
BIKINGBOY
Име На Модел:
L34R17
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура 6061
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на купувачот