Автомобил Led Parktronic Екранот Паркинг Сензор 4 Сензори се Јават за Помош на Радар Следи Паркинг Систем wirless паркинг сензори
Ново

Автомобил Led Parktronic Екранот Паркинг Сензор 4 Сензори се Јават за Помош на Радар Следи Паркинг Систем wirless паркинг сензори

DEN 896.64

Во форма достапна за нарачката


Почитувани клиенти :
на овој линк тоа не inculded оригиналната кутија. pls добро познато. ако треба тоа со оригиналниот пакет, pls контактирајте со нас пред да нарачате.ние ќе се коригира цената за вас. тоа за потребите за да додадете 3за едно парче.
LED дисплеј 4sensors паркинг систем автомобил-детектор Обратен Копија Радар parktronic безжични сензори
6 боја сензори за вашиот изберете :
Пакет :
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay,Кредитна Картичка,Qiwi,T/T,Western Union.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Policie s :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните својства

OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
PZ-303W
Бренд Име:
tuleshi
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
0-2M Може да бидат прикажана на автомобил следење
Материјал Тип:
ABS
Сензор:
4 парчиња
Тип:
Безжичната
Екранот:
LED Дисплеј
Номинална Напон:
DC12V
Сензор дијаметар :
22mm
сензор боја:
Црна/Бела/Сребрена/Сива/Red/Сино
Функција:
4sensors паркинг систем

Избор на купувачот