Нови Професионални Фудбалски Шин Guard Мажи 16 17 Нога Заштита Фудбал Шин Влошки Деца Фудбал Shinguards Фудбал Заштитници 1 Пар
Ново

Нови Професионални Фудбалски Шин Guard Мажи 16 17 Нога Заштита Фудбал Шин Влошки Деца Фудбал Shinguards Фудбал Заштитници 1 Пар

DEN 220.00
DEN 314.40

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот *Превозот Совети : Брод во рок од 3-7 работни дена Имаат следење на информации Ветување за време на испорака Проценува Стареење на главните земји : *За Објект : Име : Нови Професионални Фудбалски Шин Guard Мажите Големина : M (16.2x9cm) Боја : 5 бои Квалитет : 100% Оригиналниот Материјал : ПП+ЕВА Сезона : цела сезона Функција : Дише, анти се лизга, анти штрајк на Големо : Фабрика за директна продажба, поддршка на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. Забелешка : ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да обичај. *Пакетот вклучува : Фудбал Шин Guard*1 пар Случаен мал подарок*1 Пакет со OPP Вреќа *Повратни информации Совети : Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!
Купувачот Мора Да Го Прочитате : 1. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи - за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60 дена , -за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90 дена , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата. 2.Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме, и им обезбеди на вашите даночни ID кога местото на цел. 3.Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. 4.Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел. 5.Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи. 6.Кога се прима,ве молиме :

Главните својства

Големина:
M 16x9cm
Број На Модел На:
JSMD001
Применливи Луѓе:
Возрасни
Материјал:
PP+ЕВА
Име на производ:
Нови Професионални Фудбалски Шин Guard Мажи
боја:
5 бои
Пол:
Мажи, Жени
Големина:
M
Сезоната:
Сите сезоната
Место на Потекло:
Кина
Материјали:
PP+ЕВА
пристигнување:
2016 Есен
Трговија на големо:
Поддршка
Dropshipping:
Yes

Избор на купувачот