Нови GL-3190 16W 220V Плазма и Озонската Прочистувач на Воздух За Дом/Канцеларија за Прочистување Далечинска Контрола
Ново

Нови GL-3190 16W 220V Плазма и Озонската Прочистувач на Воздух За Дом/Канцеларија за Прочистување Далечинска Контрола

DEN 3124.00
DEN 3288.00

Во форма достапна за нарачката


Нови GL-3190 16 W 220 V Плазма и Озонската Прочистувач на Воздух За Дом/Канцеларија за Прочистување Далечинска Контрола
Сликата покажува :
Спецификација :
1. Напон : AC напон 220 V/50 Hz
2. Озонската излез : 400 mg/h
3. Плазма излез : 6*106 компјутери/cm3
4. Моќност : 16 W
5. Димензија : 359x260x93mm
Функции :
1. Активен кислород
2. Плазма
3. LED Работниот статус Екранот
4. Допир копче за контрола
5. Време fuction
6. Далечински управувач (Изборен)

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Волумен На Воздух:
51-150m3/h
Функција:
Стерилизирате
Инсталација:
Преносни
Тип:
Негативните јони
сертификација:
CE
Anion Густина:
1000000pcs/м3
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Извор На Енергија:
Електрични
Капацитет (CFM):
НАЈДОБРИ
Број На Модел На:
GL-3190
Апликацијата Област:
41-60㎡
Примена:
10-20m3
Стил:
прочистувач на воздух
Бучава:
≤50dB
Моќност (W):
16w
Напон (V):
110-220v
Број На Производ:
GL0125

Избор на купувачот