4 Бои За HP 920 920XL Континуирано Мастило Снабдување Систем CISS Мастило во Резервоарот За HP Officejet 6000 7000 6500 6500A 7500 7500A Печатач
Ново

4 Бои За HP 920 920XL Континуирано Мастило Снабдување Систем CISS Мастило во Резервоарот За HP Officejet 6000 7000 6500 6500A

DEN 699.84

Во форма достапна за нарачката

Нашите клиенти уживајте во вистинско партнерство во пред-продажба, продажба и услуга по продажбата.
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање. - Мастило Кертриџ
1 Парче × C - Мастило Кертриџ
1 Парче × M - Мастило Кертриџ
1 Парче × Y - Мастило Кертриџ
1 Парче × Шприц (15ml)
4 Парчиња × Филтер За Воздух
2 Парчиња × Цевка Клип Одговараат На Печатач
За HP Officejet 6000 - E609a (CB051 A#B1 H) ;
За HP Officejet 6000 Безжична - E609n (C9295 A) ;
За HP Officejet 6500 - E709a (CB841 A) ;
За HP Officejet 6500 - E709a (CB839 A) ;
За HP Officejet 6500 - E709a (CB815 A#B1 H) ;
За HP Officejet 6500 Безжична - E709n (CM741 A) ;
За HP Officejet 6500 Безжична - E709n (CB830 A) ;
За HP Officejet 6500 Безжична - E709n (CB057 A#B1 H) ;
За HP Officejet 6500 A Плус - E710n (CN575 A) ;
За HP Officejet 6500 A Плус - E710n (CN558 A) ;
За HP Officejet 6500 A Плус - E710n (CN557 A) ;
За HP Officejet 6500 A Плус - E710a (CN555 A#B1 H) ;
За HP Officejet 7000 Широк Формат - E809a (C9299 A)
За HP Officejet 7500 A Широк Формат - E910a (C9309 A#B1 H)
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.
Во духот на "Квалитет за удел на пазарот и углед за развој", ние сме посветени на филозофијата на прагматизам,
иновации, интегритет и комуникација.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
Драги Ценети Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи. Ние сме
очекуваме да соработуваме со вас.
Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи. (Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод за вашиот товар
клиентот директно., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен.

Главните својства

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За HP 920 920XL
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
Ciss Мастило Кертриџ,Континуирано Мастило Снабдување Систем
Одговараат на печатач 1:
За HP Officejet 6000 7000
Одговараат на печатач 2:
За HP Officejet 6500 6500A
Одговараат на печатач 3:
За HP Officejet 7500 7500A
кертриџ број:
За HP 920 920XL
ОЕМ Дел Број:
CD971AN CH634AN CH635AN CH636AN
боја:
Б.К C Y M
Чип Вид:
Инсталиран Со Resettable Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило,Боја На Мастило
Гаранција:
1

Избор на купувачот