Carburetor & Филтер за Воздух Почиста Домување Кутија за Јамаха ФОТОНАПОНСКИ 50 PW50 1981-2009 *
Ново

Carburetor & Филтер за Воздух Почиста Домување Кутија за Јамаха ФОТОНАПОНСКИ 50 PW50 1981-2009 *

DEN 1305.00
DEN 1417.92

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во Продавница
Спецификација :
Состојба : Нова,Висок Квалитет
Одговара за Јамаха PW50 PY50 Peewee Y-Zinger 1981 - 2009
Пакетот Вклучува :
1* Carburetor
1* Филтер За Воздух Кутија
Превозот Термини :
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-5 работен ден, откако доби расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "PREFECT 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас.
2. Повратни информации е многу важно. Искрено се надевам дека ќе може да ни се јавите веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Ви благодариме
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања, Добредојдовте да контактирате со нас. Ние ќе одговориме на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Бизнис Часови : Понеделник-Петок 09 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8).
Answer : ___________________________ Note :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
2. Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
ZH035
Специјални Функции:
Carburetor
Бренд Име:
FLYPIG
Објектот Тежина:
0.6kg
Тип:
Бренд Нови Carburetor
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Количина:
1 * Carburetor & 1 * Филтер За Воздух Кутија

Избор на купувачот