Компатибилен DB9 6pin CSI Пулсот Oximeter следење на Педијатриски/Дете за еднократна употреба SPO2 сензор(Бела Пена),5 компјутери.
Ново

Компатибилен DB9 6pin CSI Пулсот Oximeter следење на Педијатриски/Дете за еднократна употреба SPO2 сензор(Бела Пена),5 компјутери.

DEN 1080.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Компатибилен со : CSI 503spot,504plus,504 DX, 504 DXN.501,503,504,507,508,581,1100,Поет(602-3А),8100, Научник .

Главните својства

Големина:
Pediatric
Материјал:
Други
Функција:
spo2 сензор
Број На Модел На:
DP01-W
конектор:
db9 машки
Тип На Сензор:
бела пена
Должина:
90 cm
кабел:
Бела PCV
Компатибилен:
Criticare Системи Меѓународни(CSI)
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот