8pcs Нови VIB Риболов Мами 6cm 20g Вештачки Метал Вибрации Намамат Тешко Пластични Swimbait Метална Лажица Намамат Риболов Tackles
Ново

8pcs Нови VIB Риболов Мами 6cm 20g Вештачки Метал Вибрации Намамат Тешко Пластични Swimbait Метална Лажица Намамат Риболов Tackles

DEN 628.00
DEN 966.24

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот број на Модел : VIB021 Големина : 6cm 20g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs/многу Кука : 4#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
vib021
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
6cm
Тежина:
20g
боја:
4 БОИ, КАКО СЛИК
Материјал:
Метал
Кука големина:
4# висока јаглероден челик Treble кука
Нуркање длабочина:
Целата вода ниво

Избор на купувачот