KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35147 38 (t) Извидување кочија 2CM Kw.К.38 опремени со надградба надградба на комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35147 38 (t) Извидување кочија 2CM Kw.К.38 опремени со надградба надградба на комплет

DEN 2467.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
светлината резервоар
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: