Случај Cowhide Ракав За Huawei MateBook X 13 инчни Лаптопи Торба Вистинска кожа џеб Holster Компјутер пакет matebookx Опфаќа
Ново

Случај Cowhide Ракав За Huawei MateBook X 13 инчни Лаптопи Торба Вистинска кожа џеб Holster Компјутер пакет matebookx Опфаќа

DEN 2223.00
DEN 2340.00

Во форма достапна за нарачката


Лаптоп заштитен ракав, лагер торба, анти падне носат, лесен за носење, светлина мода
Случај Ракав За Huawei Mate Book X 13 инчи(WT-W09、WT-W19) Торба за Лаптоп
Gowhide Вистинска кожа Случај


Главните својства

Бренд Име:
HUWEI
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Број На Модел На:
За metabook X (WT-W09/WT-W19)
Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Применливи модели:
За Huawei MateBook X

Избор на купувачот