[RainLoong] Розови Цвеќиња Хартиените Салфети Празнична & Партија Ткиво Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет
Ново

[RainLoong] Розови Цвеќиња Хартиените Салфети Празнична & Партија Ткиво Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет

DEN 145.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 1pack/opp вреќа, 1 пакет = 20 компјутери (2 слоеви/компјутери) Количина : 1 пакет/многу Тежина : околу 80g/пакување на Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.

Главните својства

Повод:
Роденден Партија,Партија
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
UF-117
Шема:
Цвет
Бренд Име:
RainLoong
Големина:
13*13 (33cm*33cm)
Тип:
Декоративна Хартија
is_customized:
Yes

Избор на купувачот