2018 Нова Мода Т Кошула Жените Т-Маица Големи Димензии Лето Едноставна Камера Печатени Долго Дел од Женски Tshirt Голема Големина
Ново

2018 Нова Мода Т Кошула Жените Т-Маица Големи Димензии Лето Едноставна Камера Печатени Долго Дел од Женски Tshirt Голема Големина

DEN 667.68

Во форма достапна за нарачката


Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО XL 110 42.90 - - 42 16.38 - - 20 7.80 85 33.15 2 XL 120 46.80 - - 44 17.16 - - 21 8.19 86 33.54 3 XL 130 50.70 - - 46 17.94 - - 22 8.58 87 33.93 Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.
Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
1.Почитувани ,ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена (во работни денови), откако вашата уплата.
2.Во принцип,Ressia 7-20 дена преку e Package, САД 7-15 дена преку e Packet, Друга земја на 10~30 дена. можете да
песна на веб-страницата на цел детал .
3.Кога ќе се примени оваа itmes ќе нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете го тоа внимателно.Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .
Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е многу важно за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно од Пораката,Trade Manager,E-mail.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми и ќе ви даде
satified решение.Pleasetrust нас.Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.И се надевам дека можеме да се здобијат со вашата добра
повратни информации ви Благодарам многу, имаат добро време.

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
MayHall
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
WB1137
Стил:
Моден

Избор на купувачот