KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35687 Черчил тешки кочија 3-инчен артилерија монтирани со метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35687 Черчил тешки кочија 3-инчен артилерија монтирани со метални делови гравирање

DEN 2023.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот