KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0162 LAV-25 возила со оклопни возила со голема змија метални буриња и чад бомби
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0162 LAV-25 возила со оклопни возила со голема змија метални буриња и чад бомби

DEN 2125.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: