120x25mm 120mm Фан 12V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи За Десктоп PC
Ново

120x25mm 120mm Фан 12V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи За Десктоп

DEN 118.00
DEN 148.80

Во форма достапна за нарачката


120x25mm 120mm Фан 12 V DC Brushless PC Компјутер Случај Кулер 3 Pin Конектор Вентилаторот за Ладење На ПРОЦЕСОРОТ Зрачи За Десктоп PC
1.100% сосема нов и висок квалитет вентилатор
2.Димензија : 120mmx120mmx25mm
3.Жица должина : 240mm
4.DC 12 V,0.30 НА
5.Брзина : 1800rpm±10%
6.Бучава : 26d BA±10%
7.Компатибилен за различни десктоп КОМПЈУТЕР,добро е за процесорот зрачи
1 x 3 Pin вентилаторот за ладење
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
моќност:
2.5 W
Бучава:
28dBA
Волумен На Воздух:
40.9 CFM
Примена:
Хард Диск
Број На Модел На:
3 Pin вентилаторот за ладење
Фан Големина:
120x120x25mm
Бренд Име:
VAKIND
Линии:
3 Линии
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
--
должина на жица:
240mm
Функција:
кулер
функција 1:
120mm фан
Карактеристика 2:
Кулер за домување
функција 3:
вентилатор за компјутер
карактеристика 4:
Ладилник за процесор
Карактеристика 5:
фан 12v
Функција 6:
компјутер кулер
Карактеристика 7:
Фан 12v 120mm
Функција 8:
cpu ладилник

Избор на купувачот