Аниме Атентатот Училница Akabane Карма Cosplay Костим Наменска
Ново

Аниме Атентатот Училница Akabane Карма Cosplay Костим Наменска

DEN 4980.00
DEN 6000.00

Во форма достапна за нарачката


Аниме Атентатот Училница Akabane Карма Cosplay Костим Наменска
Содржи : Грб + вест + шарени кошула + вратоврска + шамија + панталони + шапка
Материјал : униформа платно
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.
1.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Висина
3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.
4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.
5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone.
6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел.
8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго.
9.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Атентатот Classr
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Број На Модел На:
атентатот училница
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Единствен Платно
Компоненти:
Грб + вест + шарени кошула + вратоврска + шамија + панталони + шапка
Знаци:
Akabane Карма

Избор на купувачот