KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35216 Германија Sd.Kfz.223 тркала оклопни извидувачки возила метал гравирање надградба на комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35216 Германија Sd.Kfz.223 тркала оклопни извидувачки возила метал гравирање надградба на комплет

DEN 2297.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: