Holographic Ласерската Светлина Златна Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерската Светлина Златна Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

TCA210 Holographic Ласерската Светлина Златна Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерско Светло Златна Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.(Ние не ќе биде одговорен за двете). Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Ви благодариме за вашиот вид соработка. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување .Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош. O(∩_∩) O~
1.Или не,ве молам, точно пред исплата. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела). Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети.Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.Добредојдовте да контактирате со нас.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.Сакаат ќе може да го разбере. 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
TCA210
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon

Избор на купувачот