2 парчиња Авто Страна предните светла Сонцето Сенка Црна Мрежа Автомобил Покритие УВ Заштита Мрежа Комарец Прашина Заштита
Ново

2 парчиња Авто Страна предните светла Сонцето Сенка Црна Мрежа Автомобил Покритие УВ Заштита Мрежа Комарец Прашина Заштита

DEN 334.00
DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики Анти-комарец крпа сенка блок, сенка во исто време и анти-комарец, без лифт windows, вентилирани дише. Големина Референца S Мал автомобил : 100 * 54cm М мал SUV : 105 * 52 M L Медиум автомобил : 113 * 50 CM XL големи SUV : 126 * 52cm

Главните својства

Материјал:
Газа
Број На Модел На:
a280
Бренд Име:
CHIZIYO
NO:
8.5
Количина:
2 парчиња
Пакет:
OPP вреќа
Големина:
S,M,L,XL

Избор на купувачот