KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35430 M1A1 ubilan & rdquo; кочија Маринскиот Корпус retrofit со метални etches
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35430 M1A1 ubilan & rdquo; кочија Маринскиот Корпус retrofit со метални etches

DEN 2228.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот