ТОПЛА ПРОДАЖБА Гумени обука Мат Воздух Превртување на Патеката спортски мат тротоарите за дома 10 метри должина за продажба
Ново

ТОПЛА ПРОДАЖБА Гумени обука Мат Воздух Превртување на Патеката спортски мат тротоарите за дома 10 метри должина за продажба

DEN 97718.00
DEN 108576.00

Во форма достапна за нарачката


ТОПЛА ПРОДАЖБА Гумени обука Мат Воздух Превртување на Патеката спортски мат тротоарите за дома 10 метри должина за продажба
салата мат крупните
салата мат тротоарите
евтини превртување на песни за продажба
спортски безбедност обука
Големина : 10m х 2м х 0.2 m
Боја : Небото сино
Материјал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенина
Технологија : Ладно поврзување
Додатоци : електрична пумпа х 1,кеса x 1,поправка комплет x 1
MOQ : 1 Парче
Гаранција : 2 години
Inflating време : помалку од 10 минути
Испорака : Express,Fed Ex
Опис на производот
1. На полетување е мека, кој помага во спречување на повреди.
2. Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност
3. Поради добро воздух стегање, по гумени целосна мат може да се одржува за 7-8 месеци.
4. Без бучава во текот на обуката е затоа што континуирано инфлацијата не е потребна.
5. Притисок е лесно да се прилагодите неколку секунди.
6. Може да бидат поставени на секој кат.
Гумени воздух патеката е направена со трајни ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густина.Тоа е лесно на телото на низок притисок, но доаѓа блиску до пролет подот на повисоки притисоци. Тоа е широко се користи во затворен и отворен за сите ширум светот за двете возрасни и деца.Воздухот песна е затоа не се погодни само за рекреативни групи, но исто така и за повисоко ниво gymnasts .Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
2500 Lbs. Околу 10-15 возрасните.
2.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.
4. Јас може да го користи во вода?
Yes (да). Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.
5.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Погодна за рекреација корисници.
6.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.

Главните својства

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Број На Модел На:
10m х 2м х 0.2 m
Тип:
гумени душеци воздух
Гаранција:
2 години
боја:
Небото Сино
испорака:
Експрес.FedEx

Избор на купувачот