2017 Дерби свадба од 20 СМ Сива SINAMAY fascinators база партија капи, fascinators DIY коса додатоци коктел headpieces 5pcs/многу
Ново

2017 Дерби свадба од 20 СМ Сива SINAMAY fascinators база партија капи, fascinators DIY коса додатоци коктел headpieces 5pcs/многу

DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали 2017 Дерби свадба од 20 СМ Сива SINAMAY fascinators база партија капи, fascinators DIY коса додатоци коктел headpieces 5pcs/многу 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци 3) Avaliable боја на слонова коска,црна,црвена,топла розова,зелена,turquiose,виолетова,glod,портокалова,бела,црна,зелена,морнарица ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако нема забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Главните својства

боја:
микс боја
Повод:
Свети Патрик Ден,Денот на Мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Материјал:
sinamay
Шема:
Никој
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
SY17061515
is_customized:
Yes
Големина:
20*18cm
боја:
Црвена,сина,портокалова,виолетова,топла розова,turquiose,glod,слонова коска,зелена,бела,црна
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Настан

Избор на купувачот