1pc 20cm Полнети Животни Креативни Кадифен Играчка Панда Тигар И Симпатична Куче Кадифен Кукла Kawaii Играчка За Дете Божиќ Подарок Играчка Роденден
Ново

1pc 20cm Полнети Животни Креативни Кадифен Играчка Панда Тигар И Симпатична Куче Кадифен Кукла Kawaii Играчка За Дете Божиќ Подарок

DEN 360.00

Во форма достапна за нарачката


1pc 20cm Полнети Животни Креативни Кадифен Играчка Панда Тигар И Симпатична Куче Кадифен Кукла Kawaii Играчка За Дете Божиќ Подарок Играчка Роденден
Опис На Производот :
100% Сосема Нов
Материјал : Кадифен
Фил : PP Памук
Големина : 20cm
Боја : Како на сликата покажува.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Бебе Шише
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
DZ005
Бренд Име:
GFNANHAI
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Материјал:
Памук
Животни:
тигар
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Мека, Мини

Избор на купувачот