HAOCHU Нордиските Платно Мали Фреско Лав Панда Фокс Цртан филм Декоративни Постер Сликарство Модерна Едноставна Детска Куќа Mural
Ново

HAOCHU Нордиските Платно Мали Фреско Лав Панда Фокс Цртан филм Декоративни Постер Сликарство Модерна Едноставна Детска Куќа Mural

DEN 219.00
DEN 359.04

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Платно Големина : 24*24cm 34*34cm 44*44cm Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација

Главните својства

Големина (Инчен):
24x24cm Без Рамка, 34x34cm Без Рамка, 44x44cm Без Рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Број На Модел На:
1706MRLXM8
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на купувачот