Litewinsune 18LEDs 3Watt LED Перење Водоотпорен Отворен Партија Свадба Mariage Decora Iluminacion
Ново

Litewinsune 18LEDs 3Watt LED Перење Водоотпорен Отворен Партија Свадба Mariage Decora Iluminacion

DEN 28896.00

Во форма достапна за нарачката


Litewinsune 18 LEDs 3 Watt LED Перење Водоотпорен Отворен Партија Свадба Mariage Decora Iluminacion
Вклучени :
8x 18*3 W RGB(RGBW), ПРЕДВОДЕНА Перење Осветлување Отворен простор IP65
2x IP65 кабелот за напојување со приклучок
2x 3-pin DMX кабли
4x англиски јазик Прирачник за Корисникот
8x Кутии
2x Картон
Details - Litewinsune LED Ѕид Перење Осветлување за Свадба Партија ги Красат : Карактеристики : Долг живот LED Светилка Извор за Контрола на Брзината Функција : Пиксели Ефект(DOT Контрола) , Трчање, Перење Тивко : Нема фанови insinde, со Природни Converction преносот на Топлината DMX512, Авто контрола, со изгради во програмата IP66 Стапка, за надворешна страна Specificates : Напон : AC90-240 V, 50/60 HZ. Моќност : 60 W. LED диоди : 18 PCS 3 W RGB 3in1 Led, RGBW 4in1 Led. Грав агол : 25 или 45 степен по избор. Екранот одбор : дигитален дисплеј. Систем за ладење : Природни конвекција преносот на топлината. Телото и боја : алуминиум и црна. ИП Стапка : IP66. Големина : 100*7.5*13cm Suitale за свадба партија/професионални фаза/студио/театар/боење/ефект . Фотографии ВОДЕН Ѕид Перење Осветлување : Пакување & Испорака
Пакет :
Картон или Обвинет Лет Случај на Пакет :
За Litewinsune : Lite Win Sune е изградена во 2014 година во Гуангжу во Кина. Ние поголеми во Професионална Фаза Осветлување и Додатоци како што се Зрак/LED Движи Главата Осветлување, LED Par Светлина, КОЧАН LED Светло, Следете Место Осветлување, Конзоли и светилка извор. Ние продажбата на нашите осветлување на сите делови на светот, особено за Европа, Северна Америка и Јужна Америка. За Европа на пазарот, ние обезбеди CE, EMC, LVD сертификати. И со богата меѓународен бизнис искуство, ние може да обезбеди Сопствени Грешки помош и исто така најдобар начин да се спаси превозот цена. Услугата е нашата топла продажниот објект. Quanlity е нашиот живот. Ние обезбедуваме технологија поддршка тука во секое време. Нашите осветлување се обезбеди 12-24months бесплатно гаранција. Ние веруваме Lite Win Sune може да Грее До Нашиот Сон Шоу! Litewinsune Услуга :
Ви благодариме!

Главните својства

боја:
RGB 3in1 Три Боја, RGB 4in1 Quad Боја
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, Како вашето барање
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
LITEWINSUNE
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
120W
Број На Модел На:
SWW183
Напон:
110-240V
Led диоди:
7LEDs,10W, RGBW Quad Боја
Лен/Зрак Агол:
50degree(15degree опционално)
PWM:
2000Hz, избегне треперење на камера
CRI:
90
DMX контрола:
6/10Channels
Линеарни затемнување:
0-100%
Телото:
Умре-Фрлија Алуминиум
Ладење:
Алуминиумска плоча за ладење, Без Фанови(клиентот),
Гаранција:
24Months
Пакет:
2Cartons, 8pcs/многу

Избор на купувачот