ESSIE ДОМА Луксузни Класичен Сива Темно Сива боја Мека Жанила Сомот Табела Тркач Маса Крпа Везови Табела Тркач Placemat
Ново

ESSIE ДОМА Луксузни Класичен Сива Темно Сива боја Мека Жанила Сомот Табела Тркач Маса Крпа Везови Табела Тркач Placemat

DEN 619.00
DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена.

Главните својства

Големина:
30x180cm, 30x200cm, 30x220cm, Placemat 32x45cm 4pc
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
TR-004
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Употреба:
Ресторан

Избор на купувачот