Бебе Бебе Чевли Памук Цртан филм Глувчето Мека Soled Првиот Пешаци за Девојки и Момчиња Симпатична Обувки ЕВРА Големина 16-18 # BS029
Ново

Бебе Бебе Чевли Памук Цртан филм Глувчето Мека Soled Првиот Пешаци за Девојки и Момчиња Симпатична Обувки ЕВРА Големина

DEN 326.00
DEN 407.52

Во форма достапна за нарачката


Како да се купи Материјал

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
IOLANCY
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Евра Големина:
16-18 #
Објектот:
Момци и девојки првиот вокер
Бои:
сива, црна
пети капа стил:
Затворена пети чевли
Пол:
Девојки, Момчиња, Унисекс
Карактеристики:
Не се лизга, Удобно

Избор на купувачот