KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35564 всушност мека Мк.3 BAZ главната битка тенкови и рудникот издржам возен надградба со игла делови
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35564 всушност мека Мк.3 BAZ главната битка тенкови и рудникот издржам возен надградба со игла делови

DEN 2855.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот