Жените високи потпетици чевли подлога orthotic flatfoot спречи нога кожурец Болни гел масажа лак поддршка Табани за чевли
Ново

Жените високи потпетици чевли подлога orthotic flatfoot спречи нога кожурец Болни гел масажа лак поддршка Табани за чевли

DEN 295.00
DEN 421.92

Во форма достапна за нарачката


За превозот
Ние ќе ви испратиме производ од CN Пост Воздух Mail или Epacket за вас. Франција , Шпанија , Холандија и Чиле, ние ќе го испрати Aliexpress испорака за вас.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме изберете DHL, Fed Ex, Aramex, EMS, и ние ќе го испрати тоа наскоро .
1.Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1-5 дена откако ќе го добиете вашите пари .
2. Со цел да се избегне дел од даноци , ние може да го прогласам за пониска вредност .
3.Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела , Pls контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да проверите информации и контакт на поштата . И ние ќе направиме се најдобро за вас. Тука е референтен време на испорака :
Време На Испорака
Земја
Превозот Дена
Русија
12-35
Франција
10-30
САД
7-20
Велика БРИТАНИЈА
7-15
Шпанија
10-30
Холандија
10-30
Друга Европска земја
10-30
За Наплата или Препратете
1.Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние може да ви помогне контакт на поштата да се провери , ако вашиот парцели изгубиле , ние може да го препрати или ви вратат сите пари.
2.Кога ќе примите нашите пратката,ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контакти мене во Aliexpress првиот(ве Молиме да не се отвори спорот прво),ние ќе го реши вашиот проблем до вашиот задоволни.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.Ви благодариме за разбирањето.
За нашата компанија
Ние сме професионални чевли снабдувач . Ние си имаме свој фабрика и бренд.Ние нудиме Високо-квалитетни чевли, и добра услуги , може да бидат сигурни купите во мојата продавница. Можете да не контактирате доколку ви треба други чевли , Ние ќе ви обезбедиме со професионални услуги и висок квалитет на чевли.
За Повратни Информации
1. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи , pls ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди , вашата поддршка е најголемата мотивира за нас .
2. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги , Pls контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации. Ние ќе го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиенти услуги.

Главните својства

боја:
ЦРВЕНА, СИНА, Транспарентна
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Лак За Поддршка,Шок-Absorbant,Анти-Лизгава
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
PU
Број На Модел На:
06-NXD01
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
JIASHA

Избор на купувачот