KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35116 Sd.Kfz.234 серија од осум тркала со оклопни возила мобилни суспензија надградба на пакет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35116 Sd.Kfz.234 серија од осум тркала со оклопни возила мобилни суспензија надградба на пакет

DEN 2479.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот