2 ПАРЧИЊА Транспарентен гас маска со филтер пестициди со висок квалитет гас боја прскање јаглероден филтер активира филтер за гас
Ново

2 ПАРЧИЊА Транспарентен гас маска со филтер пестициди со висок квалитет гас боја прскање јаглероден филтер активира филтер за

DEN 537.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката

купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние ќе се потрудиме ro решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Руски клиенти, ве молиме имајте на ум,примачот ве Молиме, напишете целото име и презиме.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Купувачите можат да поднесат барање за барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Испорака :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .
Ние исто така, обезбеди 6-месечно бесплатно одржување.
Бренд : LVLANGAN гас маска со филтер
Број на продажбата : 2 ПАРЧИЊА filter / торба
Материјал : формула активиран јаглерод
ЛА сертификација
Рок на траење : 3 години
Производот Употреба :
Погоден за хемиска, масло, боја операции, фармацевтски, автомобилот производство, пестициди и други отровни места, како што се сликарството, киселина третман, боја, фармацевтски, хемиски третман, но исто така се применуваат заварување операции;
Функција : Заштита на природниот гас пареа, како бензен и homologues, бензин, кетонски, јаглерод disulfide, етер и така натаму.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Главните својства

Број На Модел На:
гас маска со филтер
Резервоарот Материјал:
Пластични
Филтер материјал:
Формулиран активиран јаглерод
Карактеристики:
заштитна маска со филтер

Избор на купувачот