2018 Нови Симпатична Пролет и Есен Секојдневен Romper Младата шарени Долг Ракав Деца 's Отворено Облека за 0-2Y М1
Ново

2018 Нови Симпатична Пролет и Есен Секојдневен Romper Младата шарени Долг Ракав Деца 's Отворено Облека за 0-2Y М1

DEN 273.00
DEN 273.12

Во форма достапна за нарачката


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!!
2017 Нови Симпатична Пролет и Есен Секојдневен Romper Младата шарени Долг Ракав Деца 's Отворено Облека за 0-2 Y М1
Функција :
Сосема Нов И Висок Квалитет!
Материјал : Памук
Повод : Случајни/Партија
Pattern STRIPE
Ракавот : ДОЛГ РАКАВ
Големина На Табелата :
Големина Должина Биста(половина ) Ракав Рамо Предложи Возраст
6 M/ 70 59.0 cm/23.23" 27.0 cm/10.63" 26.3 cm/10.35" 24.0 cm/9.45" 0-6 месеци
12 M/80 60.0 cm/23.62" 28.5 cm/11.22" 29.0 cm/11.42" 26.0 cm/10.24" 6-12months
18 МИЛИОНИ/90 65.0 cm/25.59" 31.0 cm/12.20" 31.0 cm/12.20" 27.0 cm/10.63" 12-18months
24 M/ 95 66.5 cm/26.18" 32.0 cm/12.60" 32.0 cm/12.60" 28.0 cm/11.02" 18-24months
Answer : ___________________________ Note :
1.Препорачаната возраст е само за вашиот референца. Ве молиме проверете мерењата да се избере вистинската големина за вашето бебе! Во меѓувреме, ве молиме, изберете ја поголем големина, бидејќи бебињата на иста возраст може да има различна висина.
2.Ве молам, разберете дека производите можеби малку различен од фотографии во боја.
3.облеката може да има 2-3cm грешка,припаѓа на нормален феномен.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање!
Пакет се Вклучени : 1 PCS

Главните својства

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
Rompers
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Избор на купувачот