KNL ХОБИ Vogager Модел PEA330 огнено оружје ремени метал гравирање парчиња
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PEA330 огнено оружје ремени метал гравирање парчиња

DEN 1294.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: