Увезени phlx ладење ладење плоча, TEC1-19906 вратата структура, 40*44mm надворешна трговија производи
Ново

Увезени phlx ладење ладење плоча, TEC1-19906 вратата структура, 40*44mm надворешна трговија производи

DEN 388.80

Во форма достапна за нарачката


TEC1-19906 спецификација за thermoelectric ладење модули
Инсталација забелешки :
Енергија обланди мора да биде инсталиран на рамни површини (особено топлина дисипација површини)
Инсталација површината висина грешка не смее да надмине 20 microns
Притисок помалку од 12-15 Kg/cm2
Температурата не надминува 125 степени
TEC1-19906
Answer : ___________________________ Note : TEC1 Еден слој phlx ладење модул
199 - компонента за ладење единица е 199 Да НП бројот на јазли е 398 коло структура е поврзан во серија
Забелешка : една NP жито големина е крстот пресек областа на жито е 1.4*1.4 Mm висина е 0.8 mm )
06 - максимална thermoelectric сегашна вредност на овој модул

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
is_customized:
Yes
Боја Класификација:
Само 50 секунди до пониска цена од 100 серија на големо цена само 500 seco

Избор на купувачот