САНДА Часовник Жените Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд Спортски Часовници Дигитален LED Воена Види Водоотпорен Отворен Повик за рачни часовници
Ново

САНДА Часовник Жените Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд Спортски Часовници Дигитален LED Воена Види Водоотпорен Отворен Повик

DEN 446.00
DEN 858.24

Во форма достапна за нарачката


, Опис : Бренд : САНДА Движење : Јапонија оригинални движење се Прикаже : Дигитални Батерија : MAXELL Јапонија Бренд Батеријата Бенд Материјал : Види бенд должина Приближно : 25.0 cm ; Види бенд Ширина Прибл : 2.8 cm ; Види случај со дијаметар од Прибл : 5.2 cm ; Тежина : 70g Боја : Црна / Сина / Red / Gold/ Зелена Componets се Вклучени : -1 x Оригинални САНДА Види -1 x Корисници на Прирачникот -Ако ви треба кутија,
,

Главните својства

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Бендот Должина:
25inch
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
28.5 mm
Движење:
Дигитални
Број На Модел На:
S320
Пол:
Жените
Бренд Име:
Санда
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Смола
Dial Дијаметар:
50mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
види за жена стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
женска часовници :
женска Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за девојка,златен женски види
relogio feminino:
relogio feminino dourado
reloj mujer:
relojes mujer marca де lujo 2016 година
часовникот жена:
uhren damen,orologi дона
bayan kol saati:
hodinky жени
zegarki damskie:
horloges vrouwen

Избор на купувачот