Вештачка Кожа автомобил воланот Покритие за Субару Шумите 2008-2012 Impreza 2008-2011/Сопствени направени посветен на Управниот Тркала
Ново

Вештачка Кожа автомобил воланот Покритие за Субару Шумите 2008-2012 Impreza 2008-2011/Сопствени направени посветен на Управниот

DEN 929.00
DEN 1080.00

Во форма достапна за нарачката

Соодветни модели на автомобили: За Субару Шумите 2008-2012 Impreza 2008-2011 Наследство 2008-2010 Exiga 2 Карактеристики : изглед на ultrafine влакна кожа е најмногу како природна кожа.Тоа е најдобар повторно генерирани кожа. Некои перформанси е дури и подобро од природна кожа, како што се дури и дебелина, кинење сила и боја на светлината, итн. Но, ве молиме љубезно забелешка : ultrafine влакна кожа е ниту евтини СТП кожа, ниту пак вистинска кожа.
ВИД ПОТСЕТНИК : 1.Ве молиме внимателно да се провери и да се споредат вашиот управувач со воланот во слика пред да го купат. (Нашата воланот опфаќа се прилагоди на производот. Ако постои мала разлика, тоа нема да се вклопи.) 2. Имаме видео-снимка во чекор за тоа како да се шие покривање на воланот, ве молиме погледнете пред DIY. Тоа треба вашето трпение и carefulness. Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пакет Содржина : Воланот Покрие x 1 Игла x1 Тема x1
https : //www.youtube.com/watch?v=07f PMP8j4 AU&t=24s
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на плаќање дека AE поддржува.
2. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ставање на ред или оставете порака до нас.
ИСПОРАКА :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ве молиме оставете ни го вашето достапни телефонски број. Тоа е побарано од страна на поштата од Кина при пополнување на превозот форма!!
2. Нормално, ние ќе СЛОБОДНИ БРОДОТ на пакет преку продавачот превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да брод од страна на други превозот модели, како DHL, UPS-от, Fed Ex, EMS, итн. кога ставање на ред.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
Сите предмети ќе бидат доставени во рок од 3-5 дена.
Од Воздухопловната : 15-20 дена да АЗИЈА, Европа, Северна Америка
Од DHL, UPS-от, Fed Ex : 3-5 дена да повеќето земји
НАПОМЕНА :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако даночниот или должност во вашата земја е многу висока, ве молиме да не информирате за да се прогласи ниска вредност на фактура, така што ќе може да плаќаат ниски даноци.
СЕ ВРАЌА & ГАРАНЦИЈА :
1. Ние ќе ги провери објектот внимателно пред превозот.
2. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме контактирајте со нас. Ние или ќе ви испрати нова или враќање на пари, штом ќе примите врати објектот.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате пријатно купување искуство во нашата продавница, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нашите производи и услуги со 5-ѕвездички.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем и ни дава шанса да се реши пред да замине негативен фидбек. Вашето разбирање е високо ценет.

Главните својства

Боја Име:
Црн конец, Сива гајтан, Црвена нишка, Портокал конец, Сината нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
издржлив
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Бренд Име:
О ШИ АВТОМОБИЛ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
DZ16
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Должина:
103.9cm
Објектот Тежина:
0.19kg
Објектот Висина:
0.17cm
Име:
Сопствени направени Воланот Маска
Материјал својства:
Издржливи и Отпор soiling
Функција:
парична казна изработка
Ефект:
Заштита на воланот
Применливи модели:
за Субару Шумите 2008-2012 Impreza 2008-2011 Наследство 2008-2010 Exiga
Инсталација:
Рака За Шиење/Референца На Видео
боја:
Црна
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Перење модел:
Чистење

Избор на купувачот